İddaa 2,5 Üst Oynama

iddaa 2.5 üst, iddaa 2.5 üst oynama, iddaa üst nasıl oynanır

İddaa oynamayı seviyorsanız kuponlarınızda mutlaka 2,5 üst tahminine de yer vermelisiniz. Genelde birçok oyuncu maç sonucunu tahmin etmeye yönelik olacak şekilde kuponlar oluşturmaktadır. Bu şekilde yapılan kuponların tutma şansı da yüksektir. Ancak hangi takımın maçı kazanacağının tam olarak tahmin edilmediği durumlarda 2,5 üst tahmini kupon kurtaran bir yöntemdir. Diyelim ki X takımı ile Y takımı arasında bir maç oynanacak. Bu maçın sonucunda x takımı mı yoksa y takımı mı maçı kazanır tahmin etmekte zorlanıyorsunuz. Hele ki lig maçlarının üst seviyeli çekişmelere eriştiği dönemlerde hangi takımın maçı kazanacağını tahmin etmek gerçekten zordur. Peki; bu durumda ne yapacaksınız, bu maçı kuponunuza yazmayacak mısınız? Elbette bu maçı kuponunuza yazacaksınız. Bu maçı kuponunuza yazarken maç sonucu değil de üst tahmininde bulunacaksınız. Bahsettiğimiz maç için 2,5 üst oynadığınızı düşünürsek aşağıdaki skorlar oluşursa ve aşağıdaki skorların dışında kalıp da en az 3 gol olursa tahmininiz tutmuş demektir.iddaa 2.5 üst, iddaa 2.5 üst oynama, iddaa üst nasıl oynanırX Takımı 0-3 Y Takımı

X Takımı 3-0 Y Takımı

X Takımı 2-1 Y Takımı

X Takımı 1-2 Y Takımı

X Takımı 2-2 Y Takımı

X Takımı 3-2 Y Takımı

X Takımı 1-3 Y Takımı

X Takımı 2-3 Y Takımı

Yerli ve yabancı iddaa sitelerinde kupon hazırlarken maç sonucuna yönelik değil de toplam gole yönelik yapacağınız tahminlerde 2,5 üst tahminini kullanabilirsiniz. Yabancı sitelerde iddaa oynamanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü buralarda oyunculara sunulan bazı avantajlar var. Sunulan avantajlar arasındaki en önemlileri yüksek iddaa oranları verilmesi ve oyunculara bonuslar hediye ediliyor olmasıdır. Bets10, betin, rivolo, superbahis, betboo güvenilir yabancı iddaa siteleri arasında yer almaktadır. Bu sitelerde gönül rahatlığıyla kuponlarınızı oynayabilir ve tahminlerinizi paraya çevirebilirsiniz.

İddaa kuponlarınızın para kazandırmasını istiyorsanız aceleci davranmayın ve kuponlarınıza yazacağınız maçları detaylıca inceleyin. Hangi takımda kimler sahaya çıkacak, oyuncuların sakatlık durumları, moralleri nasıl, takımların bu maçta puan almasına ne kadar ihtiyacı var vb. gibi konuları detaylıca inceleyin. Bol kazançlar dileriz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir