En Güzel Gelinlik Modelleri

gelinlik modelleri, transparan gelinlik modelleri, gelinlik seçimi

Düğününüz de gözleri tamamen sizde olacak misafirlerinizi en güzel ve en saf halini izle karşılamalısınız. Gelin yeni bir hayat yeni bir umut eşi ile birlikte yeni bir aile demektir. Gelinlik tercihlerinizi yaparken karakterimize uygun çok fazla dikkat çekici olmayan tercihler yapmanız uygun olacaktır. Siz ne kadar usturuplu giyinirseniz beğeniniz o kadar yüksek olacaktır. Herkes sizi dış görünüşünüz deki zarafet ve güzelliğin izle bir ömür boyu konuşsun istiyorsanız en güzel gelinlik modelleri seçiminiz size uygun olmalıdır. Prenses gelinlik modelleri her zaman gelinlerin ilk olarak düşündüğü en güzel gelinlik modelleri arasındadır.  Ancak yeni nesil farklılıklardan değişik olmaktan hoşlandığı için bu model onlara klasik gelmektedir.gelinlik modelleri, transparan gelinlik modelleri, gelinlik seçimi

Transparan Gelinlik Modelleri

Klasiklerin dışına çıkmak isteyen kızlarımız için hafif transparan ve üzerinde tüylerle bezenmiş gelinlik modelleri de bulunmaktadır. Zayıf olan kişilerin daha çok tercih ettiği bu modellerde göğüs dekolteli ve belden transparan görünüm sağlanmıştır. Dekolte olduğu için omuzlara sonradan eklenince ve tüy detayları çıkarılıp takılabilen özelliktedir. Sırtı V şeklinde açık olan bu modellerde güveç etekler çok fazla kabarık değildir. Gelinliğin üst bölümünde fazlaca detay olduğu için alt eteklerinde çok fazla güpür kullanılmamalıdır. Sade ve parlak bir saten kullanılabilir. Ya da uzun bir kuyruk ve mat görünümlü bir satende güzel olacaktır. Uzun duvaklar hiçbir zaman gelinlikteki asilliği kaybetmediği için her modelde uzun duvak seçimi yapabilirsiniz. Duvakların kenarındaki kalın güpürler hiçbir zaman gelinlikte abartı olarak görülmemektedir. Zaten duvağınızı nikahtan sonra çıkartabiliyorsunuz. Kullanımı çok tercihli olan gelinlikler alt ve üst 2 parça olma dışında kollardan geçirilerek kullanılan detaylarda uygulanmaktadır.

Her gelinlik kişinin kendisine içinde bulunduğu ortama göre detaylandırma kıtadır. Tül ile kaplanmış yerleri satan ile kapatarak ya da gelinliği eklenmesi gereken yerlere kendiniz belirleyerek farklı modellerde oluşturabilirsiniz. Tasarımcılar en güzel gelinlik modellerine gelinlerin farklı modellerde gördüğü detayları birleştirerek oluşturmaktadır. Gelinliğinizi diktirirken tek bir seçenek kullanmamalısınız farklı seçenekleri de gözden geçirerek en güzel gelinliği Düğününüz de giymeniz içinize Sinecek modeli bulmanızda yardımcı olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir