Android Oyun Forumu İçeriği Neleri Kapsayacak?

android oyun formu, android oyun forumu nedir, android oyun formu neleri kapsayacak

Şüphesizki ios yada Android işletim sistemi’ne sahip bir telefona sahibiz. Bu telefonlar hayatımıza girmeye başladığından beri, vazgeçilmezlerimiz arasında oldu. Haberi ondan okuyoruz, Film ondan izliyoruz, Telefonlarımız ile oyunlar oynayarak hoşça vakit geçiriyoruz, sosyal ağ uygulamaları sayesinde, sevdiklerimiz ile  aramızdaki mesafeleri kaldırıp, iletişimi rahatlıkla sağlayabiliyoruz.android oyun formu, android oyun forumu nedir, android oyun formu neleri kapsayacakBazende farkında olmadan aramıza yeni Fenomen dediğimiz garip ve meşhur olan insanlarda hayatımızın içerisine girmekte. Yani bu sistem biz istemesekte, anlamadan ve dinlemeden kendiside hayatımızın bir köşesine ulaşabiliyor. Bende bu forumu açarken, tamamen kişilere odaklı bir hizmet olamasından çok, kişilerin birbirinden faydalanabileceği bir sistem hayal ediyorum. Yani Kullanıcı ve Yapımcıların bir araya gelip, eleştiriler ile birlikte verilen hizmetin daha kaliteli bir hale gelmesini kolaylaştırmak için bir çözüm olabilir diye düşünüyorum. Gerçi yolun başındayız, bu sonraki hayallerimiz içerisinde.

Ayrıca  Android oyun Blogum MobilOyunlar.org içinde paylaştığım Android Oyun rehberleri çokça zamanımı almakta. Oyunu ara, güzelmi değilmi test et ve rehberleri oluştur, cidden çok uzun sürüyor. Sizlerinde Desteği ile birlikte daha fazla oyun ve rehber oluşturma imkanını bu sayede yakalamayı hedefliyorum. Amacımız daha çok oyun severe ulaşıp YARDIM ETMEK’ten başka birşey olamaz.

Forum içeriğinde sadece Telefon üzerinden oyunlar olmayacak. Tarayıcı tabanlı oyunlar, Client istemcili online oyunlar yada Sosyal ağ platformları içerisindeki oyunlar ile ilgili bölümlerede yer vermeye çalışıyorum. Private serverler ve tanıtımları kesinlikle olacak. Özellikle Ko, metin2, Sro ve Agario Tanıtımları konusularınada özen göstermeye çalışıcağım.

Kafamdan geçenler bunlar ve sizlerin kesinlikle desteğinize ihtiyacım var. Forum da ya da blog içerisinde bana destek olursanız çok sevineceğim. İnşallah hayalim gerçek olur ve bilişim konusunda birşeyler yapamıyorsak bile, Ülkemiz içerisinde birşeyler yapabilenlere hiç olmazsa destek olma mutluluğunu yakalamış. Şimdiden herkese teşekkürü bir borç biliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir